TEVÉKENYSÉGI-NAPOK

A 2020/2021-es tanévben a következő tevékenység-napokat tervezzük:

1. OSZTÁLY

Naravoslovni dnevi (3) TERMIN NOSILCI OPOMBE
1. BOTRA JESEN 23. 9. 2020

Doris Cuk Varga

Vanesa Vargazon

2. ZDRAVE NAVADE naknadno učiteljice v oddelku sistematski zdravniški pregled -predavanje
3. MOJA OKOLICA 18. 5. 2021

Doris Cuk Varga

Vanesa Vargazon

Gaberje pride v Lendavo.
Tehniški dnevi (3)
1. IZ RAZREDA V SPLETNO UČNO OKOLJE 9. 10. 2020 razrednik oddelčno
2. PAPIR IN GLINA 22. 2. 2021

Marjeta Graj

Žužana Smolkovič

3. DAN ZEMLJE 22. 4. 2021

Marjeta Graj

Žužana Smolkovič

 
Športni dnevi (5)
1. JESENSKI POHOD 7. 10. 2020

Doris Cuk Varga

Vanesa Vargazon

Timea Varga

Zita Šimonka

2. IGRE NA SNEGU/ŠALJIVE IGRE 14. 1. 2021

Timea Varga

Zita Šimonka

Doris Cuk Varga

Vanesa Vargazon

Gaberje ostane v G. ali pride v L.
3. PLESNI ŠPORTNI DAN 24. 11. 2020

Timea Varga

Zita Šimonka

Gaberje pride v Lendavo.
4. ATLETSKI ŠPORTNI DAN 7. 5. 2021

Timea Varga

Zita Šimonka

Gaberje pride v Lendavo.
5. SPOMLADANSKI POHOD 1. 6. 2021

Timea Varga

Zita Šimonka

Doris Cuk Varga

Vanesa Vargazon

 
Kulturni dnevi (4)
1. SPREJEM PRVOŠOLCEV 1. 9. 2020

Piroska Vörös

Lidija Rudaš

Oddelčno:

1. a – 9.00

1. b – 9.30

1. c – 10.00

1. G – 8.30  na PŠ

2. 8 KROGOV ODLIČNOSTI 5. 10. 2020

Piroska Vörös

Lidija Rudaš

3. DOMIŠLJIJSKO DRAMSKO USTVARJANJE (Gledališki bonton, Arhitekturni labirint)* 22. 3. 2021

Piroska Vörös

Lidija Rudaš

Gledališki bonton, Arhitekturni labirint izvaja TEATERČEK (Nemec, Sankovič).

če okoliščine onemogočajo načrtovano obliko, bodo KD izvajale učiteljice

4. PRAVLJICA MALO DRUGAČE 7. 4. 2021

Piroska Vörös

Lidija Rudaš

 

*Cena domišljijskega dramskega ustvarjanja 2,00 € / učenca.

2. OSZTÁLY

Naravoslovni dnevi (3) TERMIN NOSILCI OPOMBE
1. NARAVA POD LUPO 17. 5. 2021

Leona Brodar

Žana Kusek

2. DAN ZEMLJE 22. 4. 2021

Leona Brodar

Žana Kusek

3. ZDRAV NAČIN ŽIVLJENJA 13. 11. 2020

Leona Brodar

Žana Kusek

Tehniški dnevi (3)
1. IZ RAZREDA V SPLETNO UČNO OKOLJE 9. 10. 2020 razrednik oddelčno
2. IZDELAJMO DRUŽABNO IGRO 2. 12. 2020

Simona Šimunić

Eva Tivadar

3. NAŠ DENAR 22. 9. 2020

Simona Šimunić

Eva Tivadar

Športni dnevi (5)
1. JESENSKI POHOD 6. 10. 2020

Apollonia Požgai Zupanič

Tajana Novinić

2. PLESNI ŠPORTNI DAN 3. 3. 2021

Apollonia Požgai Zupanič

Tajana Novinić

Gaberje pride v Lendavo.
3. ŠALJIVE IGRE 22. 6. 2021

Apollonia Požgai Zupanič

Tajana Novinić

4. ATLETSKI ŠPORTNI DAN 9. 9. 2020

Apollonia Požgai Zupanič

Tajana Novinić

Gaberje pride v Lendavo.
5. SPOMLADANSKI POHOD 25. 3. 2021

Apollonia Požgai Zupanič

Tajana Novinić

Kulturni dnevi (4)
1. MOJA PRAVLJICA 18. 3. 2021

Lidija Gönc Gaber

Iren Paller

2. KULTURNE USTANOVE 14. 6. 2021

Lidija Gönc Gaber

Iren Paller

RTV, glasbena šola, knjižnica.

Gaberje pride v Lendavo.

ali VIRTUALNI SPREHOD PO LENDAVI 14. 6. 2021

Lidija Gönc Gaber

Iren Paller

3. 8 KROGOV ODLIČNOSTI 5. 10. 2020 razrednik, nadomestni razrednik
4. POTUJEMO V RAKITNICO 2. 4. 2021

Lidija Gönc Graber

Iren Paller

JSKD

Folklorna dejavnost

Gaberje pride v Lendavo

če okoliščine onemogočajo načrtovano obliko, bodo KD izvajale učiteljice

3. OSZTÁLY

Naravoslovni dnevi (3) TERMIN NOSILCI OPOMBE
1. ŽIVLJENJSKA OKOLJA 24. 9. 2020

Mojca Petrič

Megi Feher

oddelčno

v bližnji okolici si bomo ogledali življenjska okolja

brez zunanjega sodelavca

2. ZEMLJA NAŠ PLANET 23. 4. 2021

Mojca Petrič

Megi Feher

3. ZDRAVO TELO datumi določeni naknadno učitelja v oddelku

sist. zdravniški pregled

(oddelčno)

Tehniški dnevi (3)
1. IZ RAZREDA V SPLETNO UČNO OKOLJE 7. 10. 2020 razrednik oddelčno
2. RAZISKUJEMO IN EKSPERIMENTIRAMO 12. 1. 2021

Roland Smej

Dragica Horvat

3. URA 5. 11. 2020

Roland Smej

Dragica Horvat

Športni dnevi (5)
1. JESENSKI POHOD 6. 10. 2020

Aleksandra Petrović

Renata Časar

2. PLESNI ŠPORTNI DAN 14. 12. 2020

Aleksandra Petrović

Renata Časar

Gaberje pride v Lendavo
3. ŠPORTNE IGRE 12. 2. 2021

Aleksandra Petrović

Renata Časar

4. SPOMLADANSKI POHOD 5. 5. 2021

Aleksandra Petrović

Renata Časar

5. PLAVALNI ŠPORTNI DAN naknadno

Aleksandra Petrović

Renata Časar

Kulturni dnevi (4)
1. 8 KROGOV ODLIČNOSTI 5. 10. 2020 razrednik, nadomestni razrednik  
2. S PRAVLJICAMI POJEM IN SE IGRAM 21. 12. 2020

Renata Toth

Aleša Novak

JSKD

Gaberje pride v Lendavo

če okoliščine onemogočajo načrtovano obliko, bodo KD izvajale učiteljice

3. ŽIVLJENJE NEKOČ – OGLED KULTURNIH ZNAMENITOSTI LENDAVE 1. in 2. 4. 2021

Renata Toth

Aleša Novak

grad muzej meščanstva

Gaberje pride v Lendavo

oddelčno

4. KULTURNE USTANOVE 2. 4. 2021

Renata Toth

Aleša Novak

kapelica Sv. Trojice, RTV Lendava

Gaberje pride v Lendavo

če okoliščine onemogočajo načrtovano obliko, bodo KD izvajale učiteljice

4. OSZTÁLY

Naravoslovni dnevi (3) TERMIN NOSILCI OPOMBE
1. POSKUSI IZ VSAKDANJEGA ŽIVLJENJA november 2020 Renata Horvat  
2. EKO DAN april 2021 Renata Horvat
3. SLEDOVI PRETEKLOSTI V DOMAČEM KRAJU marec-april 2021 Renata Horvat kulturne ustanove v Lendavi ali šola
Tehniški dnevi (4)
1. IZ RAZREDA V SPLETNO UČNO OKOLJE

4. a – 21. 9. 2020

4. b – 22. 9. 2020

4. c – 23. 9. 2020

razrednik oddelčno
2. HERBARIJ marec-april 2021 Olga Novak  
3. MAKETA HIŠE december 2020 Olga Novak
4. RAČUNALNIŠKO OPISMENJEVANJE oktober 2020 Olga Novak

4. a – 2. 10.

4. b – 5. 10.

4. c – 6. 10.

Športni dnevi (5)
1. PLAVALNI TEČAJ

sept. 2020

ali

maj/jun. 2021

Žana Kusek
2. PLAVALNI TEČAJ

sept. 2020

ali

maj/jun. 2021

Žana Kusek
3. VOŽNJA S KOLESOM 8. 10. 2020

Igor Šendlinger

Dario Gönc

priprave na kol. izp.
4. ATLETSKI ŠPORTNI DAN 12. 5. 2021 Igor Šendlinger
5. PLAVALNI ŠPORTNI DAN 8. 6. 2021 Igor Šendlinger Predvideni stroški: vstopnina 4,5 €
Kulturni dnevi (3)
1. DRAMSKE DELAVNICE april 2021 Kaleido
2. 8 KROGOV ODLIČNOSTI 7. 10. 2020 razrednik, nadomestni razrednik
3. Prazniki december 2020 Alenka Vida

5. OSZTÁLY

Naravoslovni dnevi (3) TERMIN NOSILCI OPOMBE
1. NAŠA DRŽAVA, R SLOVENIJA september 2020 Jelka Lutar  
2. DENAR IN DRUŽINSKO -GOSPODARJENJE februar 2021 Jelka Lutar  
3. ORIENTACIJA V PROSTORU oktober 2020 Jelka Lutar  
Tehniški dnevi (4)
1. IZ RAZREDA V SPLETNO UČNO OKOLJE

5. a – 16. 9. 2020

5. b – 17. 9. 2020

5. c – 18. 9. 2020

razrednik oddelčno
2. VARNA VOŽNJA S KOLESOM 6. 10. 2020 Ingrid Laslo Sabo  
3. TEKSTIL IN OBUTEV februar 2021 Ingrid Laslo Sabo  
4. RAČUNALNIŠKO OPISMENJEVANJE oktober 2020 Ingrid Laslo Sabo  
Športni dnevi (5)
1. Z IGRO IN ŠPORTOM DO ZDRAVJA september 2020 Igor Šendlinger  
2. POHOD 1. 10. 2020 Igor Šendlinger
3. VARNA VOŽNJA S KOLESOM – praktični del 15. 4. 2021

Igor Šendlinger

Dario Gönc

kolesarski izpit
4. ATLETSKI ŠPORTNI DAN 12. 5. 2021 Igor Šendlinger
5. PLAVALNI ŠPORTNI DAN 9. 6. 2021 Igor Šendlinger

Predvideni stroški (vstopnina

4,5 €)

Kulturni dnevi (3)
1. DRAMSKE DELAVNICE 2. april 2021 Kaleido
2. 8 KROGOV ODLIČNOSTI 5. 10. 2020 razrednik, nadomestni razrednik
3. PRAZNIKI december 2020 Ana Leonhard

6. OSZTÁLY

Naravoslovni dnevi (3) TERMIN NOSILCI OPOMBE
1. POHORJE KOT ŽIVLJENJSKI PROSTOR

22.-26. 2. 2021

1.-5. 3. 2021

Igor Šendlinger

Mirjana Nađ

oddelčno
ali UČENJE UČENJA naknadno

ŠSS

Metka Lovrin

oddelčno
2. HRANILNE SNOVI (GO) oktober 2020 Medike Kovač oddelčno
3. ŽIVILA (GO) november 2020 Medike Kovač oddelčno
Tehniški dnevi (4)
1. IZ RAZREDA V SPLETNO UČNO OKOLJE

6. a – 11. 9. 2020

6. b – 14. 9. 2020

6. c – 15. 9. 2020

razrednik oddelčno
2. KOLESARSKI IZPIT sept. 2020 Dario Gönc oddelčno
3. OSNOVNI KUHARSKI POSTOPKI (GO) marec 2021 Medike Kovač oddelčno
4. SENZORIČNE LASTNOSTI JEDI (GO) april 2021 Medike Kovač oddelčno
Športni dnevi (5)
1. KOLESARSKI IZPIT sept. 2020 Dario Gönc oddelčno
2. SMUČANJE IN DRUGE ŠPORTNE DEJAVNOSTI

22.-26. 2. 2021

1.-5. 3. 2021

Igor Šendlinger

Mirjana Nađ

oddelčno
ali POHOD

22.-26. 2. 2021

1.-5. 3. 2021

Igor Šendlinger

Mirjana Nađ

oddelčno
3. SMUČANJE IN DRUGE ŠPORTNE DEJAVNOSTI

22.-26. 2. 2021

1.-5. 3. 2021

Igor Šendlinger

Mirjana Nađ

oddelčno
ali PLES

22.-26. 2. 2021

1.-5. 3. 2021

Igor Šendlinger

Mirjana Nađ

oddelčno
4. ATLETSKI ŠPORTNI DAN 6. 5. 2021 Terezija Koncut
5. PLAVALNI ŠPORTNI DAN 3. 6. 2021 Terezija Koncut

Predvideni stroški (vstopnina

1,6 €)

Kulturni dnevi (3)
1. 8 KROGOV ODLIČNOSTI 5. 10. 2020 razrednik, nadomestni razrednik
2. HAGYOMÁNYÁPOLÁS 9. 10. 2020 Lázár Lenke

40.-43. tanterem,

kis tornaterem egész nap

3. KULTURNA DEDIŠČINA POHORJA IN LITERARNO USTVARJANJE

22.-26. 2. 2021

1.-5. 3. 2021

Renata Feher

Igor Šendlinger

Mirjana Nađ

šola v naravi
ali NAŠA LUTKOVNA PREDSTAVA

22.-26. 2. 2021

1.-5. 3. 2021

Slovenistke,

Fortuna Lazar,

Alen Benko

Oddelčno

(medpredmetna povezava: likovni pouk, glasbeni pouk, slovenščina)

7. OSZTÁLY

Naravoslovni dnevi (3) TERMIN NOSILCI OPOMBE
1. MERJENJE 6. 10. 2020 Sandra Tuksar cela generacija
2. RAZISKOVANJE MLADIH NARAVOSLOVCEV 21. 12. 2021 Vanja Kepe Klemen
3. SKUPINSKE SOCIALNE IGRE »SE SPOZNAVAM IN POKLICNO RAZISKUJEM« 12. 4. 2021

Janja Litrop

(koordinator)

oddelčno

Karierni center za mlade, Maribor

Tehniški dnevi (4)
1. IZ RAZREDA V SPLETNO UČNO OKOLJE

7. a – 8. 9. 2020

7. b – 9. 9. 2020

7. c – 10. 9. 2020

razrednik oddelčno
2. POSKUSI V NARAVOSLOVJU 1. teden decembra Silvija Nagy
3. OBDELAVA LESA

7. a – 7. 10. 2020

7. b – 8. 10. 2020

7. c – 9. 10. 2020

Igor Kulčar

Dario Gönc

oddelčno
4. RAČUNALNIŠKO OPISMENJEVANJE januar 2021 Aleksander Török oddelčno
Športni dnevi (5)
1. PLESNI ŠPORTNI DAN naknadno Terezija Koncut
2. POHOD 14. 10. 2020 Terezija Koncut
3. KOLESARJENJE IN OVIRATLON 22. 9. 2020 Terezija Koncut
4. ATLETSKI ŠPORTNI DAN 6. 5. 2021 Terezija Koncut
5. PLAVALNI ŠPORTNI DAN 11. 9. 2021 Terezija Koncut

Predvideni stroški (vstopnina

4,5 €)

Kulturni dnevi (3)
1. LITERARNI KULTURNI DAN MIŠKO KRANJEC 14. 5. 2021 Martina Strelec oddelčno
2. 8 KROGOV ODLIČNOSTI 5. 10. 2020 razrednik, nadomestni razrednik
3. LOKALNA ARHEOLOGIJA * jan. 2021 Društvo KALEIDO

oddelčno

koordinator

M. Bohnec

*Cena delavnic 2,00 €/učenca.

8. OSZTÁLY

Naravoslovni dnevi (3) TERMIN NOSILCI OPOMBE
1. ODRAŠČANJE

8. a – 7. 10. 2020

8. b – 8. 10. 2020

8. c – 9. 10. 2020

ŠSS in razredniki

sist. zdravniški pregled

(oddelčno) in predavanje

2. MEDSEBOJNI ODNOSI

8. a – 9. 10. 2020

8. b – 7. 10. 2020

8. c –  8. 10. 2020

ŠSS oddelčno
3. SKUPINSKE SOCIALNE IGRE »SE SPOZNAVAM IN POKLICNO RAZISKUJEM« 14. 4. 2021

Janja Litrop

(koordinator)

oddelčno

Karierni center za mlade, Maribor

Tehniški dnevi (4)
1. IZ RAZREDA V SPLETNO UČNO OKOLJE

8. a – 24. 9. 2020

8. b – 25. 9. 2020

8. c – 28. 9. 2020

razrednik oddelčno
2. OBDELAVA UMETNE MASE konec jan. 2021 Dario Gönc
3. RAČUNALNIŠKO OPISMENJEVANJE (EXCEL)

8. a – 8. 9. 2020

8. b – 9. 9. 2020

8. c – 7. 9. 2020

Virág Tadina Bence oddelčno
4. PETIŠOVSKI GOZD 6. 5. 2021 (oz. dan NPZ-ja) Igor Kulčar medpredmetno povezovanje KEM, BIO, FIZ, MAT
Športni dnevi (5)
1. KOLESARJENJE IN OVIRATLON 17. 9. 2020 Terezija Koncut
2. POHOD 15. 10. 2020 Terezija Koncut
3. ATLETSKI ŠPORTNI DAN 6. 5. 2021 Terezija Koncut
4. PLESNI ŠPORTNI DAN 16. 3. 2021 Terezija Koncut
5. PLAVALNI ŠPORTNI DAN 4. 6. 2021 Terezija Koncut

Predvideni stroški (vstopnina

4,5 €)

Kulturni dnevi (3)
1. SPOZNAVAMO SLOVENSKO  DRAMATIKO 6. 10. 2020 Renata Feher Izvajamo slovenistke v šoli
2. KULTURNI MARATON 2. polletje

Fortuna Lazar,

Alen Benko

3. 8 KROGOV ODLIČNOSTI 5. 10. 2020 razrednik, nadomestni razrednik

9. OSZTÁLY

Naravoslovni dnevi (3) TERMIN NOSILCI OPOMBE
1. GEOGRAFSKE ZNAČILNOSTI DOMAČE POKRAJINE 6. 10. 2020 Žužana Koša
2. NA RAZPOTJU 23. 12. 2020 Janja Litrop dan odprtih vrat na DSŠ Lendava
3. PRIRODOSLOVNI MUZEJ IN HIŠA EKSPERIMENTOV naknadno Jasna Cigut  
Tehniški dnevi (4)
1. IZ RAZREDA V SPLETNO UČNO OKOLJE

9. a – 29. 9. 2020

9. b – 30. 9. 2020

9. c – 1. 10. 2020

razrednik oddelčno
2. DELAVNICA »USTVARJAM SI KARIERO« 16. 4. 2021

Janja Litrop

(koordinator)

oddelčno

Karierni center za mlade, Maribor

3. GEOMETRIJSKA TELESA 21., 22. in 23. 12. 2020 Renato Smej oddelčno
4. PETIŠOVSKI GOZD 7. 10. 2020 Igor Kulčar medpredmetno povezovanje KEM, BIO, FIZ, MAT
Športni dnevi (5)
1. KOLESARJENJE IN OVIRATLON 16. 9. 2020 Terezija Koncut
2. POHOD 16. 10. 2020 Terezija Koncut
3. ŠPORTNE IGRE MALO DRUGAČE 21. 4. 2021 Terezija Koncut
4. ATLETSKI ŠPORTNI DAN 6. 5. 2021 Terezija Koncut
5. PLAVALNI ŠPORTNI DAN 8. 6. 2021 Terezija Koncut

Predvideni stroški: vstopnina

4,5 €

Kulturni dnevi (3)
1. KAKO NASTANE KULTURNA PRIREDITEV 14. 6. 2021 razredniki 9. r. generalka
2. 8 KROGOV ODLIČNOSTI 5. 10. 2020 razrednik, nadomestni razrednik
3. ZAKLJUČNA PRIREDITEV DEVETOŠOLCEV 15. 6. 2021

Martina Strelec

Valika Balaskó

Vanja Kepe Klemen

DIGITÁLIS ÍRÁSTUDÁS “E-TANTEREM”

Razred: Datum realizacije
9. a 29. 9. 2020
9. b 30. 9. 2020
9. c 1. 10. 2020
8. a 24. 9. 2020
8. b 25. 9. 2020
8. c 28. 9. 2020
7. a 8. 9. 2020
7. b 9. 9. 2020
7. c 10. 9. 2020
6. a 11. 9. 2020
6. b 14. 9. 2020
6. c 15. 9. 2020
5. a 16. 9. 2020
5. b 17. 9. 2020
5. c 18. 9. 2020
4. a 21. 9. 2020
4. b 22. 9. 2020
4. c 23. 9. 2020
3. a 7. 10. 2020
3. b 7. 10. 2020
3. c 7. 10. 2020
3. G 7. 10. 2020
2. a 9. 10. 2020
2. b 9. 10. 2020
2. c 9. 10. 2020
2. G 9. 10. 2020
1. a 9. 10. 2020
1. b 9. 10. 2020
1. c 9. 10. 2020
1. G 9. 10. 2020

SZÍNHÁZI ELŐADÁSOK

Datum: Naslov in izvajalec: Razred cena
12. 4. 2021 NAJ GRE VSE V PI ALI KAKO SEM SI ZAPOMNIL 3141 DECIMALK, Karierni center za mlade, Maribor 7.-9. zastonj

DIGITÁLIS ÍRÁSTUDÁS FEJLESZTÉSE

RAZ. ČAS
4. Word, uporaba spletnih učilnic

4. a 2. 10. 2020

4. b 5. 10. 2020

4. c 6. 10. 2020

5. Powerpoint, uporaba spletnih učilnic oktober 2020
7. Powerpoint, uporaba spletnih učilnic januar 2021
8. Excel, uporaba spletnih učilnic 7., 8. in 9. 10. 2020

TEVÉKENYSÉGEK A GYERMEKHÉT ALKALMÁBÓL

2020.9.5 – 9.9.

osztály

hétfő,

5. 10. 2020

kedd,

6. 10. 2020

szerda,

7. 10. 2020

csütörtök,

8. 10. 2020

péntek,

9. 10. 2020

1.

KD:

8 krogov odličnosti

POUK

ŠD:

Jesenski pohod

POUK

TD:

Iz razreda v spletno učno okolje

2.

KD:

8 krogov odličnosti

ŠD:

Jesenski pohod

POUK POUK

TD:

Iz razreda v spletno učno okolje

3.

KD:

8 krogov odličnosti

ŠD:

Jesenski pohod

TD:

Iz razreda v spletno učno okolje

POUK POUK
4.

TD:

Računalniško opismenjevanje

4. b

TD:

Računalniško opismenjevanje 4. c

KD:

8 krogov odličnosti

ŠD:

Vožnja s kolesom

POUK
5.

KD:

8 krogov odličnosti

TD:

Varna vožnja s kolesom

POUK POUK POUK
6.

KD:

8 krogov odličnosti

POUK POUK POUK

KD:

Hagyományápolás

Lázár Lenke

7.

KD:

8 krogov odličnosti

ND:

Merjenje

S. Tuksar

7. a: TD

Obdelava lesa

7. b: TD

Obdelava lesa

7. c: TD

Obdelava lesa

8.

KD:

8 krogov odličnosti

KD:

Spoznavamo slovensko  dramatiko

(vsi oddelki, izvaja se na šoli)

8. a: ND

Odraščanje

8. b: ND

Medsebojni odnosi

8. c: TD

Računalniško opismenjevanje

8. b: ND

Odraščanje

8. c: ND

Medsebojni odnosi

8. a: TD

Računalniško opismenjevanje

8. c: ND

Odraščanje

8. a: ND

Medsebojni odnosi

8. b: TD

Računalniško opismenjevanje

9.

KD:

8 krogov odličnosti

ND:

Geografske značilnosti domače pokrajine

(Žužana Koša)

TD:

Petišovski gozd

TD:

POUK

TD:

POUK